Tel.: 42 665-52-60
faks: 42 665-52-54

ul. Pomorska 171/173
90-236 Łódź

Magellan Info Day

25 października na Wydziale Filologicznym gościliśmy przedstawicielki firmy Magellan.

Podczas Magellan Info Day nasi studenci przy specjalnym stoisku mogli dowiedzieć się więcej o działalności firmy oraz porozmawiać o możliwościach pracy. Była to dobra okazja zwłaszcza dla osób władających językiem włoskim, gdyż potencjalni pracownicy o takich umiejętnościach mają w tym momencie największe szanse na zatrudnienie w Magellanie. Osoby reprezentujące firmę oprócz bieżącego udzielania informacji przy stoisku pojawiły się również na wybranych zajęciach u studentów filologii włoskiej, którym przedstawiły profil reprezentowanej firmy.

Magellan jest częścią międzynarodowej grupy bankowej BFF. Magellan S.A. oraz Banca Farmafactoring wspólnie tworzą jedne z największych i najszybciej rozwijających się instytucji dostarczających rozwiązania finansowe dla sektora publicznego i opieki zdrowotnej w Europie oraz faktoring dla biznesu. Magellan to najważniejszy partner dla szpitali i dostawców artykułów oraz usług medycznych w zakresie finansowania ich bieżącej działalności.

 Powrót do aktualności

Kim jesteśmy?

Niniejsza strona przybliży Państwu kluczowe korzyści płynące ze ścisłej współpracy pomiędzy środowiskiem akademickim i biznesowym w ramach programu "UŁ dla Pracodawców" oraz Rady Biznesu i Pracodawców Wydziału Filologicznego UŁ.

Do współpracy zapraszamy firmy zainteresowane wspólną realizacją projektów naukowo-biznesowych oraz budowaniem wizerunku solidnego pracodawcy w środowisku studenckim i akademickim.

Najnowsze oferty

Junior Customer Operations Specialist with European Languages

CAPITA, 17.01.2018

Junior Customer Operations Specialist with English

CAPITA, 17.01.2018

Asystent ds. Automatyzacji Testów

CERI International, 12.01.2018

Customer Operations Representatives / Account Payable/Receivable Clerks

CAPITA, 07.12.2017

pracownik ze znajomością języków obcych

CERI International , 16.11.2017