Tel.: 42 665-52-60
faks: 42 665-52-54

ul. Pomorska 171/173
90-236 Łódź

Nowi członkowie Rady Biznesu

Podczas pierwszego spotkania Rady w nowym roku kalendarzowym certyfikaty członkowskie odebrali przedstawiciele Clariant Plastics and Coatings (Polska) Sp. z o.o. oraz firmy Magellan.

W trakcie posiedzenia dyskutowano również o szczegółach modułu "Komunikacja w biznesie", który wystartuje z początkiem semestru letniego i będzie składać się z zajęć i warsztatów prowadzonych przez pracowników firm skupionych w Radzie Biznesu. Więcej informacji na ten temat przekażemy na początku lutego.


Sylwetki nowych członków Rady Biznesu:

Clariant Plastics and Coatings (Polska) Sp. z o.o.

Clariant w Polsce działa za pośrednictwem 3 spółek, należących w 100% do grupy Clariant: Clariant Plastics&Coatings (Polska) Sp. z o.o., Clariant Poland Sp. z o.o., Clariant Services (Poland) Sp. z o.o. zlokalizowanych w 4 miastach w Polsce, zatrudniając około 340 osób.

W swoim zakresie obejmuje działalność produkcyjną i biznesową w następujących obszarach: produkcja barwników, pigmentów i koncentratów barwiących, produktów bentonitowych, chemii specjalistycznej oraz prowadzenie Centrum Usług Wspólnych, które jako jedno z dwóch tego typu centrów na świecie obsługuje klientów i partnerów biznesowych firmy z krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej.

Magellan

Magellan jest częścią międzynarodowej grupy bankowej BFF. Magellan S.A. oraz Banca Farmafactoring wspólnie tworzą jedną z największych i najszybciej rozwijających się instytucji dostarczających rozwiązania finansowe dla sektora publicznego i opieki zdrowotnej w Europie. Firma jest najważniejszym partnerem dla szpitali i dostawców artykułów i usług medycznych w zakresie finansowania ich bieżącej działalności.

 Powrót do aktualności

Kim jesteśmy?

Niniejsza strona przybliży Państwu kluczowe korzyści płynące ze ścisłej współpracy pomiędzy środowiskiem akademickim i biznesowym w ramach programu "UŁ dla Pracodawców" oraz Rady Biznesu i Pracodawców Wydziału Filologicznego UŁ.

Do współpracy zapraszamy firmy zainteresowane wspólną realizacją projektów naukowo-biznesowych oraz budowaniem wizerunku solidnego pracodawcy w środowisku studenckim i akademickim.

Najnowsze oferty

asystent ds. uzgadniania kont z językiem niemieckim

CERI International, 30.01.2018

asystent ds. obsługi procesów niemieckojezycznych

CERI International, 30.01.2018

Junior Customer Operations Specialist with European Languages

CAPITA, 17.01.2018

Junior Customer Operations Specialist with English

CAPITA, 17.01.2018

Asystent ds. Automatyzacji Testów

CERI International, 12.01.2018